Gizlilik Politikası

Malectra solar web-sitesi "www.solarmarket24.com" ve bu web sitesi nezdinde internet sitesinin kullanılması sırasında tarafınızdan verilmiş olunan bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla Melectra solar nin gizlilik yükümlülükleri aşağıda dikkatinize sunulmuştur.

Melectra solar web sitesini kullanarak gerçekleştirilecek işlemler bakımından gizliliği korumak amacıyla en yüksek ve güvenilir seviyede gerekli önlemleri alarak yeterli özeni göstermiş bulunmaktadır.

Melectra solar Müşteriler tarafından web sitesi ve internet bankacılığı kullanımı sırasında temin edilen bilgileri müşterilerin onayı alınmaksızın veya yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

Melectra solar, Müşteriler tarafından web sitesi ve internet bankacılığı kullanımı sırasında temin edilen bilgileri, ilgili kanunları ile bilgi isteme yetkisi bulunan kuruluşlar tarafından talep edildiğinde Müşteri'nin onayına tabi olmaksızın vermekle yükümlüdür. Melectra solar, kanunda belirtilen resmi kuruluşlar veya düzenleyici kurumlar tarafından Müşteri'ye ilişkin Melectra solar. nezdinde bulunan herhangi bir bilgi veya belge talep edilmesi halinde işbu bilgilerin veya belgelerin asıllarını veya kopyalarını vermekle yükümlü olacağı gibi, verilen bu bilgiler gizlilik ihlali sayılmayacak ve Melectra solar.'nin Müşteri'ye karşı hiç bir sorumluluğu doğmayacaktır.

Melectra solar'nin web sitesi ve internet bankacılığı kapsamında gizlilik yükümlülüğü sadece Müşteriler tarafından burgan.com web sitesi'nde yapılan işlemler veya solarmarket24.com web sitesinde müşterilerin bilgi girişi yaptıkları hususlar ile sınırlıdır.

Solar Market Solar Polikristal Monokristal Panel İnverter Akü Solar Bahçe Alan Led Aydınlatma Gel kuru akü Solar Enerji sistemleri © 2018
Altyapı: OpenCart-TR